Turnusy Lecznicze

Uzdrów swoje ciało, umysł oraz ducha dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu.

Turnus Pokonaj Raka

11 styczeń 2018

Program Pokonaj Raka to nasz autorski regeneracyjny program medycyny niekonwencjonalnej, przygotowany w oparciu o terapie alternatywne stosowane m.in w Ośrodku Leczenia Holistycznego w Meksyku. 

zobacz więcej

Turnus Intensywna Rehabilitacja

11 styczeń 2018

Rehabilitacja to proces, którego celem jest odzyskanie sprawności fizycznej oraz poprawa jakości życia. Znakomitym rozwiązaniem dla osób chorych są turnusy rehabilitacyjne, które umożliwiają nawiązanie kontaktów z osobami z podobnymi dysfunkcjami, ale także, a może przede wszystkim są szansą na integrację społeczną. Zobacz co możemy Ci zaproponować.

zobacz więcej

Turnus Pokochaj swoją wątrobę

31 styczeń 2018

Przyjedź do nas na 7 dniowy pobyt detoksykujący wątrobę, pęcherzyk żółciowy i trzustkę. Oczyszczanie wątroby z toksyn jest ważnym działaniem prozdrowotnym. Każdego dnia twoja wątroba pracuje na najwyższych obrotach, aby chronić cię przed szkodliwymi substancjami, które trafiają do organizmu razem z pożywieniem, powietrzem oraz przez skórę. Zadbaj o nią z nami ! 

zobacz więcej

Turnus Pokonaj Depresję

28 luty 2018

Aby zwalczyć depresję, nie potrzeba stosować leków bo to równia pochyła. Farmaceutyki zwalczając objawy, a nie przyczyny!! Przynoszą chwilową ulgę, często powodując nie tylko uzależnienia ale konieczność stosowania coraz silniejszych środków psychotropowych skutkujących otępieniem.

zobacz więcej

Turnus Żegnajcie Pasożyty

05 marzec 2018

Turnus Żegnajcie Pasożyty to skuteczny i szybki  sposób na usunięcie z organizmu pasożytów, które są przyczyną wielu problemów zdrowotnych, zaburzeń pracy układu pokarmowego, złego samopoczucia, obniżenia nastroju, braku koncentracji, braku odporności i pogorszenia wielu innych istotnych parametrów zdrowotnych.

zobacz więcej

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności