Numerologia

prognozowanie z liczb

Liczby są bardzo mocno wpisane są w nasze życie.

Mamy konkretną datę urodzenia, numer domu czy mieszkania, PESEL. Wszystkie te liczby są nam niezbędne do normalnego funkcjonowania i mają ogromny wpływ na nasze życie. Nie tylko codzienne.

Nic nie dzieje się przypadkowo, ani to, że ktoś urodził się w jakimś kraju, ani, że posiada takie a nie inne imiona i nazwiska czy datę urodzenia.

Numerologia zajmuje się określaniem cech człowieka, jego słabych i mocnych stron, potrzeb czy relacji partnerskich w oparciu o najważniejsze liczby naszego życia. Sama tylko data urodzenia może wskazać na to, jak potoczy się nasze życie dziś, jutro i w odległej przyszłości.

Żadna wibracja nie jest dobra ani zła. Pokazuje tylko pewne jakości. Jak zwykle to człowiek zabarwia liczby swoim nastawieniem do świata. Wartości, które mamy w portrecie działają na nas i nasycają swoimi cechami. Jednak ich manifestacje są zależne wyłącznie od nas samych. Człowiek wibrujący pozytywnie, czerpie z liczb siłę i rozmaite zdolności, dzięki którym łatwiej mu realizować swój życiowy program. Osoba, która woli podlegać swoim najgorszym instynktom, wykorzystuje negatywy wibracji.

Odczytywaniu informacji zapisanych w liczbach służy horoskop numerologiczny. W takim rozkładzie sprawdzamy m.in. cykle osobiste, warunki wcielenia, liczby karmiczne czy też to jakie okresy nas czekaja w danym roku kalendarzowym.

Z kolei znając imiona i nazwiska danej osoby możemy sprawić, że jej horoskop numerologiczny będzie jeszcze pełniejszy. W razie potrzeby możemy dobrać pseudonim, który będzie współgrał w pełni z tą osobą, z jej pragnieniami duszy i celami życiowymi.

Numerologia jest również pomocna przy zakładaniu firmy. Przy zastosowaniu określonych procedur, obliczenia numerologiczne dotyczące wyboru nazwy firmy i daty jej rozpoczęcia, czy zatrudnienia pracowników, zapewni optymalne warunki do odniesienia sukcesu i wyeliminuje niekorzystne działania związane na przykład z niewłaściwą nazwą firmy. 

Zapraszamy do nas na konsultacje i porady numerologiczne.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności